YUASA Μπαταρία Μοτοσυκλέτας TTZ12S-BS AGM 12V 11Ah
Μπαταρία μοτοσυκλέτας YUASA TTZ12S-BS AGM 12V 11Ah με ισχυρό ρεύμα εκκίνησης 210A CCA. Τεχνολογία AGM, χωρίς συντήρηση και υψηλή αξιοπιστία.
Κωδικός προϊόντος: TTZ12S-BS YUASA Κατηγορίες: , Ετικέτα:
Περιγραφή
Με χωρητικότητα 11Ah και ισχυρό ρεύμα εκκίνησης 210A CCA, εξασφαλίζει γρήγορη και αξιόπιστη εκκίνηση ακόμη και μετά από μεγάλα διαστήματα ακινησίας της μοτοσυκλέτας.
Με διαστάσεις 150 x 87 x 110 mm και διάταξη πόλων L+, η YUASA TTZ12S-BS αποτελεί ιδανική αντικατάσταση για πολλές μοτοσυκλέτες που χρησιμοποιούν μπαταρία τύπου TTZ12S / YTZ12S.
Συχνές Ερωτήσεις (FAQs)
Τι τύπος μπαταρίας είναι η TTZ12S-BS;
Είναι μπαταρία τεχνολογίας AGM (Absorbent Glass Mat).
Χρειάζεται συντήρηση;
Όχι, είναι maintenance-free μετά την ενεργοποίηση.
Πόσο ρεύμα εκκίνησης έχει;
Η μπαταρία παρέχει 210A CCA για ισχυρή εκκίνηση.