YUASA Μπαταρία Μοτοσυκλέτας TTZ12S-BS AGM 12V 11Ah
Μπαταρία μοτοσυκλέτας YUASA TTZ12S-BS AGM 12V 11Ah με ισχυρό ρεύμα εκκίνησης 210A CCA. Τεχνολογία AGM, χωρίς συντήρηση και υψηλή αξιοπιστία.
Με χωρητικότητα 11Ah και ισχυρό ρεύμα εκκίνησης 210A CCA, εξασφαλίζει γρήγορη και αξιόπιστη εκκίνηση ακόμη και μετά από μεγάλα διαστήματα ακινησίας της μοτοσυκλέτας.
Με διαστάσεις 150 x 87 x 110 mm και διάταξη πόλων L+, η YUASA TTZ12S-BS αποτελεί ιδανική αντικατάσταση για πολλές μοτοσυκλέτες που χρησιμοποιούν μπαταρία τύπου TTZ12S / YTZ12S.
Συχνές Ερωτήσεις (FAQs)
Τι τύπος μπαταρίας είναι η TTZ12S-BS;
Είναι μπαταρία τεχνολογίας AGM (Absorbent Glass Mat).
Χρειάζεται συντήρηση;
Όχι, είναι maintenance-free μετά την ενεργοποίηση.
Πόσο ρεύμα εκκίνησης έχει;
Η μπαταρία παρέχει 210A CCA για ισχυρή εκκίνηση.